Tunniplaan:

Folgiringid alustavad hooaega 3. septembril 2018

Tunnid toimuvad ESMASPÄEVITI:

kell 10.00 mudilased vanuses 1-3.

NB! titade grupp avatakse siis, kui registreerunud on vähemat 8 titat. Kui registreerunuid on vähem, on titad oodatud tundi koos mudilastega kell 10.

Kogupere folgiring 3-7-aastastele lastele alustab 3. septembril, kui registreerinud on vähemalt 8 last.

Täpsem info saadetakse meilile augusti viimasel nädalal.

Registreerida saab SIIN:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAagYad3g4bWS8yUPxthtQ2kko3zZaLqkVCDJmiKzgzbEljw/viewform?usp=sf_link

Folgiring mudilastele (omal jalal liikuvad lapsed vanuses 1-3) on juba omal jalal liikuvatele kuni 3-aastastele mudilastele. Laste ja vanema(te)ga koos laulame vanu laule, loeme liisusalme, mängime lihtsamaid laulumänge, püüame esimesi tantsusamme seada, tutvume rahvakalendri tähtpäevadga ning kuulame ja katsume pille. Nii laps kui saatja on mõlemad tegevustesse kaasatud, et hiljem oleks kodus lihtsam salme-laule-mänge meelde tuletada.

 

Eestvedaja Kreete Viira on tegelenud Eesti pärimuskultuuriga teisest eluaastast peale Pelgulinna folklooriklubi juures; aastast 2002 selle juhendajana. Beebifolk sündis aastal 2008 koos Kreete esimese lapsega, tänaseks on Tallinnas tegutsemas 2 beebifolgi ja 2 lastefolgi rühma, Viljandis 3 rühma (vanustele 0-7) ja Tartus 3 rühma. Iga aastal juulikuu viimasel nädalal võib Kreete leida Viljandi Pärimusmuusika Festivalil läbi viimas titelaulu- ja mängutuba ning laste laulu- ja mängutuba.

Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA).

 Tunnitasu ja maksmise info:

Kuutasu 20 EUR. Korratasu 6 EUR.
Kretto Grupp OÜ
Swedbank a/a EE462200221056145442
Selgitusse lapse nimi, rühm ja kuu, mille eest tasutakse.

Kreete Viira

+372 516 7302