Võimalus on juurde tellida:

 • ruumi peojärgset koristamist (sel juhul alustab Haldjapere inimene koristamisega koheselt pärast sünnipäeva lõppu) – 15€ (TEENUS EI SISALDA NÕUDEPESU)
 • ruumi kaunistamist temaatiliselt olemasolevate kaunistustega (vanikud, lipud). Hind: 15€
 • meisterdust või muud käelist tegevust koos Haldjapere poolt pakutava juhendajaga mängumaa kõrval asuvas hubases Haldjapere Stuudios. Hind alates 50€ (hind võib muutuda sõltuvalt planeeritavatest tegevustest, laste arvust, jmt.). Stuudios meisterdamine on mõnus vaheldus müramisele ja mängimisele ning lisaks sellele ei teki mänguruumi sodi ja mustust. Pärast meisterdamist saab jätkata mängimist sealt, kus see eelnevalt pooleli jäi.
 • temaatilist aardejahti – vihjete ja lõbusate tegevuste ning ülesannetega mäng, mis lõpeb väikese üllatusega. Lisame üllatuseks igale lapsele (olenevalt laste arvust) väikese kommikese. Kes soovib midagi suuremat, võib ise kingi tuua. Mäng kestab u 30 min. see on mäng, mis alati õnnestub ning pakub lastele palju põnevust. Hind 25€
 • temaatiline aardejaht, mis lõpeb meisterdusega. Vihjekaartidest koosnev mäng, mille lõpus leitakse kast meisterdusvahendite ja juhendiga, kuidas endale vahva meene valmistada, mille saab pärast koju kaasa võtta. Hind: al 45€

  Aardejaht ja meisterdamine on mõeldud ise läbiviimiseks (meie paneme mängu valmis, lapsevanem saab esimese vihjekaardi ja „spikri“ mängu läbiviimiseks.

  Juhendaja Haldjaperest alates 25 EUR.

  Eelpool nimetatud lisavõimaluste tellimissoovist palume teada anda hiljemalt 4 tööpäeva enne sünnipäeva.