Haldjapere tundide viimane nädal

-
Viimase Haldjapere nädala kohta küsisime peredelt, mida nad soovivad teha ja kui alguses tundus, et tulevad väga erinevad tunnid, siis lõpuks õnnestus pea kõik ühise nimetaja alla kokku viia. Erandiks jäi vaid suurte laste tund.

Alustasime teisipäevahommikul muusikaga. Kuulasime ja mängisime erinevaid pille - parmupillist viiulini, kandlest tamburiinini. Ühe mõnusa trumm-maraka valmistasime ka ise, et lõpuks kõik pillid koos orkestris helisema panna. Muidugi ka laulsime ja tantsisime pillimeeste tantsu.

Pilli valmistamisel said erinevad rühmad vastavalt oma meisterdamissoovidele toimetada - mõni rühm sorteeris makarone nööpide hulgast välja, mõni rebis, lõikus ja kleepis. Mõnusa ja sobiva toimetamise leidis iga laps.

Suurte laste soov oli koos süüa teha ja siis koos kõik nahka panna. Valmistasime ülimalt lihtsa lavashirulli - lavashi katsime kohupiimapastaga ja seejärel lõikusime peale marjad. Keerasime rulli ja valmis. Kui päriselt võiks rull ca 30 min vähemalt seista, enne kui lahtilõikamiseks läheb, siis meil selleks kannatust ei olnud ja sõime kohe. Üldse polnud hullu, et eritimarjane amps natukene laiali laguneda tahtis.

 

Nüüd suvele vastu!


Eelmine
Paberimängud

Lisa kommentaar

Email again: