Kevade karneval

-
Alanud on aprillikuu- naljakuu! Kaua oodatud kevad on kätte jõudnud. Küll oma heitlike ilmadega aga siiski. Aprillikuu esimestes tundides tuli mõte teha veidi nalja ja tralli. Parim võimalus selleks oli korraldada üks uhke kostüümipidu karneval!

Tunni sissejuhatuseks rääkisime veidi nalja tegemisest. Appi tulid 2 käpiknukku- konn ja part, kes pajatasid ühe anekdoodi. Konn nimelt pidas kommipoodi ja ühel päeval tuli sinna part, kes küsis, et kas kalakommi on. Konn vastas, et sellist kommi pole. Järgmisel päeval tuli part jälle ja küsis kalakommi. Kui part kolmandat korda tuli poodi oli konn aga valmistunud ning oli hankinud oma poodi kalakommi. Kui siis part taaskord küsis, et ka teil kalakommi on, siis konn rõõmsalt vastas, et ikka on. “Väkk, kuidas ma üldse ei armasta kalakommi”, ütles aga part ja lahkus.

Kui nali sai räägitud, siis tutvusime maailma väiksema maskiga, selleks oli klouninina.


Nüüd oligi aeg veidi meisterdada, et valmistuda Karnevaliks ja fotosessiooniks. Laotasime maha oma aluspaberi ja seekord kaunistasime selle aluspaberi ära, liimides sellele lilli ja värvilisi pabereid, samuti joonistasime kriitidga ning lisasime värvi, maalides lehti ja lillevarsi ning sai teha ka oma käejälgi. Sest sellest aluspaberist sai meie fototaust. Kui see valmis sai, siis riputasime selle seinale.


Samal ajal sai minna proovima kostüüme ja maske, kes soovis sai ka näovärve proovida. Pildistamine oli vahva ja lõbus. Lisasime veel mullimasinaga mulle ja tegime nalja. Karneval muutis halli päeva värviliseks :)Eelmine
Munatund
Järgmine
Ajalehed ja kliister

Lisa kommentaar

Email again: