Loovustunnid läksid suvepuhkusele

-
Haldjapere loovustundide juubelihõnguline hooaeg sai selle nädalaga vahva lõpu.
Nüüd peame suvepuhkust ja alustame uue hooajaga 4. septembrist. Registreerumine tundidesse algab 1. augustist eelmisel aastal käinutele ja 8. augustist kõigile soovijatele.
Selle nädalal loovustunnid olid natuke pidulikud ja natuke kurvad. Hooaeg on väga hoogsalt möödunud ja see oli vääääga-väga tore. Me ise nautisime väga. Ja ikka on natuke kurb ka, kui midagi nii toredat otsa saab.
Lõputundides tegime natuke nalja ja panime lapsed "eksamit" tegema ehk palusime endid joonistada. Selleks joonistasime Kristiga vaheldumisi oma pea kontuuri paberile, mida lapsed täiendada said. Beebide tunnis sai meid lausa elusuuruses kujutada. Pildi sai igaüks endale koju kaasa võtta, kes soovis et meis kodus ka mälestus oleks :).
Kingitusteks tegime lastele tänutäheks meisterdamishooaja eest tegelusraamatud. Et ikka suvel ka sõrmedel midagi teha oleks. Tegelusraamat sai üleni krabisev. Seda saab nööbist lahti teha ja kinni panna. Selle sees on Haldjapere päike - seest pehme, kiirtest kare - karedad kiired saab katta pehmemate kiirtega, mis asuvad päikese all olevas taskus. Lisaks on võimalik raamatu vahelt leida mullikilet, kus on hea mulle katki pigistada. Seda osa peab ilmselt kodus pidevalt ise täiendama, mullikile tundub väga popp olema ja peenmotoorikale meeldib see ka :).
Lisaks on selle küljes auguline papitükk, millest nööri sisse pista ja välja tõmmata. 
Kõige lõpuks leiab ühe kilest akna, mille all saab näpuga taga ajada erinevaid kujundeid. Erineva suurusega ringe ja kolmnurki, ruutu ja ristkülikut.

Mõnusat suve ja toredat kasvamist ning uut kohtumisteni :)!


Eelmine
Hititund:)
Järgmine
10+ põhjust, miks Haldjaperre tullakse (nii nad räägivad)

Lisa kommentaar

Email again: