Palju õnne, Eesti!

-
Väärikas sünnipäev vajab väärikat tähistamist.
Eesti oma kaunite lipuvärvidega andis meie tunnile sisu. Kaunistasime ruumi ja olime valmis pisikestele kodanikele nende riigi kaunitest väärtustest kõnelema ja läbi kunsti avastama.

Aga enne veel kui asusime omale lippu maalima, kuulasime  maailma kaunimat laulu - Eesti hümni. Kõik kuulasid ja nende nägudest oli näha, et nad olid minuga nõus, et tegemist on maailma kõige ilusama lauluga.

Pajatasin lastele lipus peituvaid saladusi, et sinine on taevas ja rukkililled, must aga muld, leib ja pääsukesed. Valge aga Eesti inimesed ja loomulikult kohev lumi:)

Ja nii me siis kõike seda suurele paberile maalisime. Sinist pintsliga alla ja pulgaga rukkililled sinna peale. Lisaks mõned kreppaberist rukkililled ka, mida oli mõnus rebida ja siis sõrmede vahel väikesteks kokku mudida.
Siis mustad pintslitõmbed ja sõrmega taevasse mustad pääsukesed ja taas pulgaga musta peale linnud.
Lõpuks kaunis ja puhas valge ning pehmuse saime vati abil.

Kes jõudis, joonistas Haldjaperele, või tegelikult ikka Eestile, kingituseks lipukesed, millega kaunistasime veel oma ruumi. Kõik on nüüd nii ilus ja pidupäevaks valmis.

Palju õnne, meie kallis Eesti! Tea, et need pisikesed Haldjapere lapsed, kes sel nädalal tunnis käisid, on täielikult sinu fännid.


Eelmine
Prefrontaalkorteks ja vastlakukkel ning mis neid seob :)
Järgmine
Kinesteetiline ja sensoorne ehk et kuidas me loovustunnis jääaugust kala püüdmas käisime

Lisa kommentaar

Email again: