Alates 2020. aasta septembrist toimuvad Haldjaperes praktilised loeng-vestlusringid väikelaste vanematele.

Loengusarja pealkirja - "Kuidas olla piisavalt hea vanem?" - saime kasutada meie esimeselt ettekandjalt ja oleme selle nime üle väga rõõmsad.  See võtab juba lugedes pinget maha ning pingevabalt kokku selle, miks me seda sarja teeme ja teistelegi vanematele pakume.
Eks me kõik ihkame vaikselt Aasta Ema ja Aasta Isa tiitlit ja anda oma lapsele parim, aga tegelikult piisab parima andmiseks ka sellest, et olla piisavalt hea.
Selle üle arutlemegi, mis see "piisav" olla võiks ning kutsume oma ala spetsialiste rääkima teistelgi olulistel, laste arengut puudutavatel, teemadel.  

2021. aasta esimesed kaks esinejat on psühholoog-pereterapeut Julia Laanemets, kes kõneleb paarisuhetest ja nende mõjust lastele ning "Jess, lapsed!" asutaja Merilin Mandel kõneleb laste arengust, vajadustest ja vanemaks olemisest.

2020. aasta sügishooajal toimusid loengud Haldjapere põhisihtrühmale ehk väikelaste vanematele. Kõnelemas käisid psühholoog-pereterapeut Julia Laanemets  teemal "Kuidas olla piisavalt hea vanem?". Veel logopeed Marina Tammik, kes kõneles väikelaste kõne arengust ja selle toetamisest. Neurooptometrist ja nägemisterapeut Karmen Johansson kõneles laste nägemise arenemisest ning lastepsühholoog-pereterapeut Lemme Haldre  rääkis laste seksuaalsest arengust ja selle toetamisest.  

OSALEMISTASU
20 EUR 

Soodushind Haldjapere endistele ja praegustele liikmetele 15 EUR.

REGISTREERUMISEKS TÄIDA, PALUN, VORM (vt erinevate teemade alla eraldi). Saadame registreerumise kinnituse 48h jooksul. Kui Sa ei ole seda saanud ja kui seda ei ole ka rämpspostis, siis anna, palun, teada. 

Loeng toimub, kui on min 10 osalejat, max 25 osalejat kohapeal.