Jänese aastasse hüppamine

-

Selle nädala tund viis meid jänkude maailma. Leidsime Haldjaperest suure jänkude pesakonna ning iga laps sai endale valida neist mõne hoolealuse. Paitasime ja patsutasime neid, uurisime nende kõrvu ning saba ja saime teada mõningaid kasulikke asju. Näiteks, et jänese hambad ei lakka kunagi kasvamast ja kui neil on eriti hea olla, siis nad oskavad ka nurruda! Kuulasime jänku laulu ja panime nad hüppama.

Siis oli aeg oma hoolealustele pesa teha. Otsisime välja pappkarbid ja paberipuru. Jänkud läksid magama ja meie saime samal ajal neile süüa teha. Reisime kaspsalehti väikesteks tükkideks ja lõikasime porgandeid juppideks. Siis selgus, et Haldjaperes laua all olid peidus veel ühed näljased pikk-kõrvad. Neile mahtus küll palju kraami kõhtu.

Kui kõik olid saanud puhata, mängida ja punu täis süüa, siis oli aeg endale ka ühed vahvad kõrvad meisterdada. Võtsime pika pabeririba, mille kaunistasime pliiatsitega. Siis rebisime paberist kõrvad ja liimisime külge. Lisasime veel vatitupsukesi, et oleks pehmem ja nunnu. Sobitasime siis kõrvad pähe ja nüüd saime teha ka väikese vatiinist sabapalli, mis käis krõpsuga külge.

Lõpuks tegime vahva jänkude hüppamistantsu koos mullipeoga.


Eelmine
Lumememmed Haldjaperes
Järgmine
Suur spagetipidu

Lisa kommentaar

Email again: