K.O.L.L.A.N.E

-
Kui sul on nii suur igatsus päikese järele, aga õues toimub mingi jama, siis tuleb ette võtta päikesevärvi tund, et päike saaks aru, et tema kord on nüüd paista:) 
Kui kollane, siis kollane - kõik kollane... tumedam ja heledam!

Tegime alustuseks ühte toredat kangapalli viskamise mängu, mille käigus valmis justkui kollane lapitekk. Selle juurde käib ka üks tore kummitama ajav laul:)

Esmalt rebisime kollaseid salvrätte - suuremaid ja väiksemaid tükke, ribasid ja tükikesi. Algusesse tasub sellised ülesanded panna just seetõttu, et siis on lapsed veel innukalt asja kallal.

Siis sorteerisime jahu väi kollase hirsi seest kollased herned välja, mis panime kinder-muna topsi. Sellega saime vahepeal lõbusalt laulda.
Edasi hakkasime pintsliga päikest pildi peale joonistama - täpselt sellist nagu laps seda ette kujutas. Lisasime erinevat tooni kollast. siis veel natukene kliistrit, et kõik päikeseterad ja kiired kinni jääks.
Omas tempos lisasid lapsed peale rebitud salvrätid, sorteeritud herned, mõned spagetti-makaronid ja oligi särav ja kollane päikesepilt valmis. See soojus levis isegi õue ja päike tuligi välja:)

Eelmine
Sellest, kuidas me loovustunnis teeme harjutusi nii sabale, nabale kui ka kirjatehnikale.
Järgmine
Värvilised pühademunad Haldjaperes

Lisa kommentaar

Email again: