Sügiseselt külluslik sünnipäevakaart

-
Sünnipäevakuu lõpetasüks vahva sügisene tund, kus lõpuks tegime Haldjaperele väga omase sünnipäevakaardi, millest jäädvustasime meie endale imelise mälestuse ning kaardid said kõik meisterdajad ikkagi endale jätta.
Nagu ikka sünnipäevadel, oli ka meil vahva otsimismäng - otsisime kastist lehtede seest kastaneid. Pistsime käe kastis olevatest aukudest sisse ja püüdsime tunnetuse teel kastanid üles leida. Ja kui juba kastan peos oli, siis pigistasime, koputasime ja lõpuks ka veeretasime kastneid. Veeretasime neid rennist alla.  see innustas lapsi kastist kõik kastanid üles leidma. Kui aukudest enam ei tahtnud otsida, avasime kaane ja lapsed põhimõtteliselt ronisid pea ees kasti:)

Loomulikult tuli lehti ka välja tõsta - lennutada ja sahistada. Laulsime ka Haldjaperes tuttavaid liisusalme. Lõpuks jätsime endale 5 lehekest, millega hakkasime kaarti meisterdama.

Seekord ainult paitasime kaarti tehes - paitasime käega, pintsilga, liimiga, värviga. Ladusime niimoodi pidevalt paitades lehed üksteise peale kihiti - nagu lehkestest tehtud sünnipäevakook. 

Kõige lõpus tuli Haldjapere ümmargune kollane päike ka välja. Lisasime talle tikuga sügisevärve ja lõngast kiirekesi (emme hoidis kõvasti kinni ja laps sikutas ükshaaval lõngakesi) ning panime ta oma kaardi peale ilutsema.
Meil siin Haldjaperes süda lausa rõkkab nii imeilusaid kaarte nähes. Aitäh, sõbrakesed, et meie sünnipäevakuu nii ägedaks tegite! 

NB! Paneme siia pildi vahvast ühistööna mitme nädalal jooksul valminud suurest sünnipäevakaardist.
Eelmine
Sünnipäev on täies hoos!
Järgmine
Kaerane ja kollane oktoober

Lisa kommentaar

Email again: