Uuel aastal uue hooga, suurelt ja hästi värviliselt!

-
Kes aastavahetuse ilutulestiku maha magas, sai selle nüüd Haldjaperes ise teha. Ja täitsa ilma pauguta!

Kõigepealt võimlesime endid hästi soojaks, sest SUURT pilti ju niisama tühja koha pealt ei tee. Sirutasime käsi ja jorutasime laulu juurde. Ja siis läks kohe asjaks!

Alustasime kõige tähtsamast - kunstniku allkirjast. Seekord siis lapse käejäljest tööl. Paberi panime alusele, nii et see seisis püsti. Seejärel kolis värvikast keset tuba ja tõsine töö algas.

Värvide valimine... oli see alles töö! Selle kõrval oli erinevate ilutulestikurakettide maalimine - kahvliga, rõngaga, laia švammist pintsliga (sellele sai kohe mitut värvi peale panna) juba täiesti käkitegu! Lõpuks trükkisime mõned raketid ka mullikilega.

Saime üheskoos vaadata, kuidas värvid segunevad ja uusi värve loovad ning loomisprotsessi kogu kehaga nautida. Püsti maalimine pidi olema ka väga hea tasakaalu ja koordinatsiooniharjutus. No ja kogu selle suure kusti juures said värvide nimetusedki jälle kriipsuvõrra selgemaks.

Suurte lastega tegime hoopis tagurpidi - püüdsime oma raketid (ja ühel pildil ka tuletõrjeauto) pisikestesse ruudukestesse mahutada. Oli ikka omajagu pusimist ja peent tööd sealjuures.

Toredat ja loovat aastat meile kõigile! Pauguga!


Eelmine
Jõulutunnet ei röövi meilt keegi!
Järgmine
Jääääää

Lisa kommentaar

Email again: