Metsataga näomask

Hind: 16 EUR

Toode spetsiaalselt Metsataga tantsurühmale. Valikus on heleroheline ja must kangas. Tikandina saab valida kas värvilise või piirjoonelise tikandi.

Materjal: Puuvillane kangas. Mask on kahekihiline. Kahe kihi vahel on tasku, kuhu saad soovi korral panna oma lisafiltri. Meie omalt poolt paneme ühe filtri juba maski sisse valmis. Soovi korral saad filtreid meie kodulehelt juurde tellida.

Maske on 2 tüüpi - kummiga (sobib hästi kõigile. Kumm jookseb ringiratast) ja traadiga (eriti sobilik prillikandjatele).

Rippmenüüst saab valida maski tüübi ja suuruse.

Veel meie maskidest:

Kõrvade taha käivat kummi saad ise timmida, kui tarvis. Sikuta tunnelist sõlmekoht välja ja tee parajaks.
Võid maski pesta pesumasinas 40° juures ja triikida kõrgel kuumusel. Maski kahe kihi vahele on lisatud filter. Kasutame ISO ePM2.5 efektiivsusega (eemaldab õhust 0.4µm suuruseid osakesi 65% ulatuses) filtermaterjalist valmistatud taaskasutatavaid filtreid. Filter on käsipesuprogrammil pestav kuni +80° ja pärast antud kuumusel desinfitseerimist (võib kasutada ka triikimist lisaks pesule) on toode taaskasutatav. Enne kasutamist veendu, et filter ei ole saanud kahjustada. Vajadusel aseta maski sisse uus filter. Taaskasutatavate maskide puhul lähtu kasutamisel sarnastest põhimõtetest nagu ühekordsete maskide kasutamisel - pane see korralikult ette, kui kuhugi lähed ja eemalda alles siis, kui oled ohutus tsoonis. Eemalda ettevaatlikult kummidest kinni võttes ning aseta mask kilekotti. Kui on vajadus uuesti mask ette panna, kasuta uut maski ja toimi samamoodi.

Lisa ostukorvi
16,26 €