Näomask personaalse tikandiga

Isikupärased näomaskid saate tellida meilt. Tegemist ei ole kirurgilise maskiga.

Hind: 16 EUR


Materjal: Puuvillane kangas. Mask on kahekihiline. Kahe kihi vahel on tasku, kuhu saad soovi korral panna oma lisafiltri. Meie omalt poolt paneme ühe lisafiltri juba maski sisse valmis. Soovi korral saad filtreid meie kodulehelt juurde tellida.

Maske on 2 tüüpi - kummiga (sobib hästi kõigile, kumm jookseb ringiratast) ja traadiga (eriti sobilik prillikandjatele)


Personaliseeringuna lisatakse vastavalt teie soovile tikand maski pealmisele küljele.

Kui soovid tikandiks oma logo või märki, kontakteeru meiega! Nime või teksti saad lisada vastavalt nime- või tekstikasti.
NB! Kui tekstikasti millegi pärast ei teki, saad ostu sooritamisel "Märkuste kasti" info lisada või meile meiliga saata. 


Rippmenüüst saab valida maski tüübi, värvi ja suuruse.


Samuti tikandi ja selle värvi. Valides "Pilt+nimi"- tikandiversiooni, tikime ühele poole pilttikandi ja teisele poole nime/teksti. Kui meie tikandivalikus sulle sobivad ei leidu, kirjuta meile tekstikasti või märkustelahtrisse (ostukorvis). 
Nime või teksti valides, lisame tikandina maskile Sinu soovitud nime või teksti. Veel meie maskidest:

Kõrvade taha käivat kummi saad ise timmida, kui tarvis. Oleme selleks jätnud kummi kokku sõlmimata. Säti see enda jaoks parajaks ja sõlmi tugevasti. Sikuta sõlmekoht tunneli sisse peitu.
Võid maski pesta pesumasinas 40° juures ja triikida kõrgel kuumusel. Maski kahe kihi vahele on lisatud filter. Kasutame ISO ePM2.5 efektiivsusega (eemaldab õhust 0.4µm suuruseid osakesi 65% ulatuses) filtermaterjalist valmistatud taaskasutatavaid filtreid. Filter on käsipesuprogrammil pestav kuni +80° ja pärast antud kuumusel desinfitseerimist (võib kasutada ka triikimist lisaks pesule) on toode taaskasutatav. Enne kasutamist veendu, et filter ei ole saanud kahjustada. Vajadusel aseta maski sisse uus filter. Taaskasutatavate maskide puhul lähtu kasutamisel sarnastest põhimõtetest nagu ühekordsete maskide kasutamisel - pane see korralikult ette, kui kuhugi lähed ja eemalda alles siis, kui oled ohutus tsoonis. Eemalda ettevaatlikult kummidest kinni võttes ning aseta mask kilekotti. Kui on vajadus uuesti mask ette panna, kasuta uut maski ja toimi samamoodi.

Lisa ostukorvi
16,26 €