Jõulukuu algab Haldjaperes teistmoodi, kuna esmaspäevast kehtivad seoses viiruse tõkestamisega Tartumaal huviharidusele uued reeglid, millede järgi tohib rühmas olla max 10 inimest (sh. lapsed). Maskikandmise kohustus jm. juba varasemalt kehtinud nõuded veel lisaks. Maskikandmises oleme tublid, hügieeni osas samuti, aga nüüd siis, kuidas hakkama saada väiksemate rühmadega?! Aga pingutame!

NB! Järgmisest nädalast palume kõigil tulla tundi maskiga. Kui sa ei saa maski kanda, siis soovitame valida koduõppe paketi, mis sisaldab videotundi, blogi postitust ja meisterdamispakikest.

Jõulukuul on Haldjaperes veel vaid 2 tundi - kes varem käinud, teavad, et need on alati ühed oodatumad tunnid, kuna täis jõuluhõngu ja ilu. Me ei saa ju sellest loobuda. Seepärast oleme välja mõelnud plaani mille kohaselt lisame lisagrupid õhtustele kellaaegadele.

Jõulukuu kuutasu on 17.50 EUR.

Armas Haldjapere sõber, vasta järgmistele küsimustele, et saaksime grupid kenasti reeglitest lähtuvalt komplekteerida. Kui sul on vähegi võimalik mõnel alternatiivsel ajal kontakttundi tulla, siis ole hea, pane see kirja, et meil oleks lihtsam gruppe komplekteerida. 

Email again:
Kui sulle sobivad kontakttunniks ka muud alternatiivsed ajad, siis vali endale sobivaim: