Haldjapere loovustundide kuutasu on 45 EUR (2 või rohkem last ühest perest 40 EUR/laps), mis tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks.
1x korra tasu (astu-läbi või proovitund) 15 EUR

Kuutasu saab tasuda saab nii tunnis sularahas (10. kuupäevale eelnevas või järgnevas tunnis) kui ka ülekandega:

MTÜ Haldjapere
EE082200221032745167
selgitus: lapse nimi, rühm ja kuu, mille eest tasutakse.

Võimalus on osa võtta proovitunnist, mille tasu on 15 EUR. Proovitundi saame kutsuda puudujate olemasolul. Proovitundi tulemiseks on kõige lihtsam helistada - 53037277 - ja uurida vabade kohtade olemasolu.

MIS SIIS SAAB, KUI EI SAA TUNDI TULLA?
  • Puudumise korral raha tagasi, ega järgmisesse kuuse edasi ei kanta/arvestata.

  • Kui te ei saa haiguse tõttu või muul põhjusel tunnis osaleda, võite saata tundi mõne oma SÕBRA. 

  • Kui aga ka sõber ei saa tulla, saate kohtade olemasolul teha puudumisele järgnevatel nädalatel enda tunnile lisaks 1 LISATUNNI (ehk siis 2 ühesugust tundi nädalas, aga erinevatel päevadel) või nn OMA TUNDI KOOS SÕBRAGA (seda juhul, kui kohti leidub - seda saab kõige operatiivsemalt täpsusta meili või telefoni teel).

  • Kui enda rühmaaeg mõni nädal ei sobi, aga olete terved, siis vabade kohtade olemasolul pakume võimalust osaleda Haldjapere tunnis samal nädalal MÕNEL TEISEL KELLAAJAL – asendusaja tekkimisel palume silma peal hoida samuti meie FB grupis Haldjapere loovustunnid 2023/2024, või meilt uurida, kui FBd ei kasuta.
  • Kui aga keegi ei saa asendada ja lisatundi ei ole ka võimalik teha, saate kasutada ESMASPÄEVAST MÄNGUAEGA. Esmaspäevased mänguajad Haldjapere mängumaal kl 10:00-13:00. Niisama mänguhuvilistele loovustunnis käijatele (mõeldud ainult Haldjapere tundidest osavõtjatele) esmaspäeviti kl 10-13:00 mänguhommiku tasu 3€ laps. Reeglid mängumaal: Ole hea, jäta mängumaa ENDA JÄREL KORDA. Loe mängumaa KODUKORRAST siit.

  • Puudumise korral saab koju tellida materjalid ning blogi juhiste järgi ise kodus meisterdada. Vt lähemalt siit. Tellitud materjalidele tuleks siis hiljemalt reedel järele tulla.

  • Pikema puudumise korral (vajalik ette teatada) kehtib nn KOHAHOIUTASU 22,50 EUR).
Kohast loobumiseks ja muudel isiklikumat lähenemist vajavatel teemadel, palume meile kirjutada või helistada: loovustund@haldjapere.ee; 53037277